I buy 10 gallons at a time. I go once a week. I used to buy it in dollar value ($20 or whatever) and at some point a realized I’m never buying the same quantity. It seems like that the only thing people tend to buy by the dollar and not quantity. Have you ever gone to the deli and ordered $10 of roast beef? I doubt it. Feel free to add some cool gas station photos too