This is a platform for User Generated Content. G/O Media assumes no liability for content posted by Kinja users to this platform.

I have a drinking problem

Illustration for article titled I have a drinking problem

Normally I pick up this water for $6.99 for a 30-pack. A local market has it for $1.66 for a twelve-pack. This is a few different orders - I didn’t want to be greedy and take a bunch at once, but have grabbed a few each time I’m in the area. I’m just too lazy to take it out of the car. Yeah, the chair has been in there since October...

Advertisement

Share This Story

Get our newsletter