More of a bean-and-cheese burrito than a pupusa, but not bad. I bought a plate for myself to try it out, for $2.50. Not bad. The fun part was eating with a table of sixth graders and having them watch me eat each bite as if they’d never seen a human eat before. Maybe they’d never seen a teacher eat before. Then the lunch lady yelled at us and made us put our heads down and miss lunch recess. :/